KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7954217
nr 795 4217
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färgetsning, Ernst Billgren (f. 1957), osignerad, Ur samlingen 15 konstnärer 30 konstverk, motivets mått: 32 x 40
Kondition: (Glasskada)
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:46:22
100 kr
200 kr